Jump to content

sinfulangel

Users
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

sinfulangel last won the day on February 25 2011

sinfulangel had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

4 Followers

About sinfulangel

 • Rank
  Damagedealer
 • Birthday 05/09/1990

Контакты

 • ICQ
  441197438

Информация

 • Город
  Україна.Київ

Recent Profile Visitors

15239 profile views
 1. якщо можеш, покажи де саме таке вказано в EULA.
 2. vladdallas тера сказав розбанити тебе, такщо радуйся. Розбанений акк vladdallas.
 3. Freelancer покищо ніхто тебе не звинувачував, просто виникло питання нарахунок однакових ІР, і впринципі все зрозуміло. лишній раз перевірити не завадить, всяке буває.
 4. На форумі з`явились перші ботоводи. Апокриф, vivaldi, Vladdallas забанений. Даній людині вдалось двічі виграти з різних аккаунтів, з чим її і вітаємо. Всі хто буде створювати ботів\альтів на форумі з метою виграшу в лотереї на 25кк, накрутки репутації і таке інше підуть в бан назавжди.
 5. 2Havara Скажемо так, думаю ніодин узбек, якщо він хоче, щоб до нього адекватно ставились не буде в гостях говорити на незрозумілі господарям мові.Такщо, якщо сюди завітає хтось з-за кордону, підстрьоюватись під нас повинен він, а не форум під нього. Плюс ти всього-навсього друга людина, у якої є притензії щодо укр мови. 2Piksel голосування було створено просто задля цікавості, щоб взнати наскільки моя думка збігається з іншими. Ніяких інших цілей у мене не було
 6. Дабовив опитування по сабжу, просьба проголосувати активних учасників форуму.
 7. По-перше сайт називається eve-ua, тобто орієнтований він саме на українське комьюніті. По-друге Терра був не проти української мови на форумі. І врахуй, що за постінг новин ніхто не платить, тобто це власна ініціатива. Якщо інших це так сильно напрягає - завжди можна внаглу перепостити з еве-ру (хоча особисто я не бачу сенсу цього робити, оскільки навіщо тоді взагалі окремо виділяти еве-юа, який буде просто таким собі зеркалом російського ресурсу).
 8. Нарахунок флуду (не конкретно до випадку з даною темою) - ви самі прекрасно розумієте, коли обговорення починає віддалятись від основної теми і щоб не було лишніх недорозумінь перш за все просто побільше самоконтролю. Також мене дуже нервують різноманітні повторення одної і тієї ж відповіді на питання різними користувачами шляхом перефразування речень - це нікому не потрібно. Нажаль дуже часто є бажання витерти половину теми через флуд і оффтоп...
 9. імхо краще писати напряму в англійський. Просто як ти собі представляєш написати головному ру адміну? Поставиш приписку "читати тільки начальству"? Їх же там походу небагато в ГМах.
 10. я завжди писав на англійський супорт, там від них аж пре культурою хоча деколи просять додаткові дані, але завжди культурно. мені от цікаво, чи можна на таке бидло написати петицію за неповагу до іграків на англ суппорт.
 11. Згадалась реклама одного сиру: "Тату, тату, а Терра існує?" "Ні синку, це фантастика" пєченькі?
 12. Тера, фу... як некультурно. Який же ти приклад подаєш софорумцям?
×
×
 • Create New...